תכנית הרדיו "בירורי תשובה" מס' 16: מה למד הרב אורי זוהר מהרב שלום ארוש?

ראיון נרחב עם חיים פורוש, רכז הכוונה תעסוקתית, על פרנסה והכשרה מקצועית. שיחה נפלאה של הרב שמעון טייכנר. על רבי שמעון בר יוחאי, סוגיות בחינוך, ועוד.

תכנית מס' 16 (י"ז אייר תשע"ה)

לכבוד ל"ג בעומר: שיחה מיוחדת של הרב אורי זוהר על נסיעה לקברי צדיקים, אופן התפילה הראוי, ואיזה גילוי חדש למד מספר של הרב שלום ארוש (דקה 00:09:10). דן ועופר מארחים באולפן את חיים פורוש, רכז הכוונה תעסוקתית, בשיחה נרחבת על האתגרים והפתרונות בהפניית חרדים ובמיוחד בעלי תשובה להכשרה מקצועית, גילוי נטיות התעסוקה, ובניית כישורים לפרנסה. שיחה על הקשר בין פרנסה מיגיע כפיים לסיפור יציאתו מהמערה של רבי שמעון בר יוחאי (דקה 00:49:00). דבריו המפליאים של בעל ה"משך חכמה" על הדרך הרצויה בפרנסה לבעלי תשובה (דקה 00:56:23). לימוד חשוב ביחס לילדים נושרים מהשיר "ניגונים" של פניה ברגשטיין, משוררת חילונית מהדור הקודם (דקה 00:57:20). הודעה על חלוקה חינם של ספרו של הרב אורי זוהר "על אבות ועל בנים" והחוברת "מקום שבעלי תשובה עומדים" (דקה 01:07:41). שיחה נפלאה של הרב שמעון טייכנר על בעלי תשובה (דקה 01:13:16). פינתו של הרב דוד גבירצמן: חמש דקות על פרשת השבוע (דקה 01:33:47).  עודד מזרחי בסיפור קצר ושיר (דקה 01:41:16). וכמה שירים ווקאליים (בגלל האיסור לשמוע מוסיקה בספירת העומר).

הודענו בתכנית שכל מי שיפנה דרך האתר או בטלפון 02-8080300 וישאיר את פרטיו – יקבל בחינם את החוברת "על אבות ועל בנים" מאת הרב אורי זוהר, ואת החוברת "מקום שבעלי תשובה עומדים" מאת דן טיומקין

לחץ כאן להאזנה לתכנית

[קרא עוד כתבות]

אודות מערכת מענה

מרכז 'מענה' עוסק בהדרכה מאוזנת וסיוע לבעלי תשובה, בהדרכת הגאון הרב מרדכי אויירבך והרב אורי זוהר. המרכז פועל במסגרת עמותת 'ביחד - תנועת בעלי התשובה בישראל'. מקימי המרכז הם דן טיומקין ועופר גיסין.