שולי רנד זקוק לעזרתנו: פרויקט מרגש למען האמן האהוב

שולי רנד, אמן בעל תשובה מוכר ואהוב, זקוק כעת לעזרתנו.

מקור הכתבה: אתר הידברות.

שולי רנד, אחד מהיוצרים הבולטים של תרבות יהודית, הוא אמן אהוב ומוכר. רנד, נשוי למיכל ואב לשבעה ילדים, זקוק כעת לעזרתו של עם ישראל. "נקלענו לחובות כבדים מנושא. אנחנו חייבים 3 מיליון ₪ רק להוצאה לפועל", אמרה מיכל, רעייתו.

גילי קצנלבוגן החליט להרים את הכפפה. "קיבלתי את הסכמתם של שולי ומיכל בכתב, כדי להעלות את הקמפיין הזה. זו הזדמנות של כולנו לעזור", כתב בעמוד פייסבוק שלו וביקש את התגייסותו של עם ישראל עבור האמן האהוב.

בעמוד הפרויקט, מובאים דבריה של מיכל: "כבר 12 שנה, שאנחנו מנסים להתמודד עם חובות עצומים בהוצאה לפועל, חובות שנוצרו מחזון להקמת תיאטרון יהודי, שיבטא אומנות שבאה מהנשמה והחיבור למקורות האמונה והמורשת היהודית… מתוך הרגשת ייעוד ושליחות, מכרנו את הבית שלנו והאמנו בעשיה ובחזון".

מיכל מתארת את הכישלון העיסקי: "לצערנו, כשלנו. העדר תמיכה, תקציבים, והתנהלות עיסקית תמימה הובילה אותנו למשבר כלכלי עמוק, ממנו על אף כל הניסיונות והעבודה הקשה, לא הצלחנו להיחלץ".

משפחת רנד מצאה את עצמה ללא קורת גג. "מצבנו קשה, שאין בפינו מילים לתאר את התחושות הקשות והחרדות העוברים על ילדינו ועלינו. לא האמנו שאפשר להגיע לתחתית כזאת", כתבה מיכל. "אנשים שעובדים קשה למחייתם, אך מול הריביות המטורפות, הנושים וההגבלות העיסקיות אין מוצא. כשלנו וכשל כוחנו".

במסגרת הפרויקט, מציע קצנלבוגן ליהודים טובי לב לרכוש כרטיסים לשני המופעים של שולי: "תמבינת'י" – שהוא מיני מחזמר, פרי עיטם של שולי רנד ואיתן בלום, וכן למופע ההשקה הראשון שייערך מיד עם צאתו של האלבום החדש של שולי.

היכן ייערכו ההופעות? "מיקום ההופעות ייקבע לפי כמות הכרטיסים שתרכשו", כותב קצנלבוגן. "ככל שתפיצו את הקמפיין ותצטרפו אלינו, גדל הסיכוי שניפגש בקיסריה".

"כספי הגיוס יועברו במלואם לחשבון נאמנות שינוהל ע"י עו"ד עבור משפחת רנד", מצוין בעמוד הפרויקט.

השתתפו גם אתם בפרויקט התמיכה במשפחת רנד.

 

עדכון משמח: הפרוייקט מומן בהצלחה. תודה לכל החברים שסייעו.

 

תגיות:
[קרא עוד כתבות]

אודות מערכת מענה

מרכז 'מענה' עוסק בהדרכה מאוזנת וסיוע לבעלי תשובה, בהדרכת הגאון הרב מרדכי אויירבך והרב אורי זוהר. המרכז פועל במסגרת עמותת 'ביחד - תנועת בעלי התשובה בישראל'. מקימי המרכז הם דן טיומקין ועופר גיסין.