מיוחד לבעלי תשובה: תואר ראשון בחינוך במימון שכר לימוד מלא

תואר ראשון בחינוך במימון שכר לימוד מלא ע"י מרכז 'שלבים'! הירשמו עכשיו.

זמן רב לא שמענו על הכשרות מקצועיות במימון מלא המיועדות במיוחד לחוזרים בתשובה.
להלן פרטים על יוזמה נפלאה, שאנו מקוים שיהיו לתועלת:

בחינוך החרדי ברחבי הארץ יש היום ביקוש הולך וגובר למורים גברים יראי שמים למקצוע המתמטיקה. לגברים חרדים יש קושי לעסוק בתחום שהוא חדש לחלוטין עבורם, וזיהינו כאן הזדמנות לבעלי תשובה להשתלב בעולם החינוך.

עמותת 'שלבים' (קרן וולפסון) אירגנה עם 'מכללה ירושלים' מסלול מיוחד לגברים ללימודי תואר ראשון בחינוך BED עם התמחות בהוראת מתמטיקה.
היתרון הכי גדול של המסלול זה האפשרות ללמוד לתואר בקלות יחסית (יום חצי בשבוע במשך שלוש שנים, ועוד שנה להגשת עבודות), וכן שכר הלימוד ממומן כולו על ידי השותפים כך שהתואר ללא עלות כלל (ולזכאי מלגות שונות אף יכולים להיעזר בהן כמלגות קיום!).

המסלול הזה מתאים לגברים חרדים (וכמובן  – בעלי תשובה) בעלי תעודת בגרות.

אם מעניין אתכם, יתר הפרטים במודעה,
אם אתם מכירים מישהו אחר שזה עלול לעניין אותו – נשמח אם תעבירו ותשתפו.

הלימודים נפתחים במהלך החודש הזה. שווה לקפוץ על הרכבת, ומהר.

אולי לא למותר לציין, תואר בחינוך יכול להיות רלוונטי לא רק לעובדי הוראה וחינוך (קציני ביקור סדיר, פנימיות, וכדו').
לפעמים הוא רלוונטי כמפתח להתקדמות במקומות עבודה (בבנקים למשל אפשר לקבל קביעות על בסיס תואר ראשון, לא משנה במה), לשכר גבוה יותר (למשל במשרדי ממשלה), ולפעמים כמפתח לתואר שני בתחום אחר לחלוטין.

 

צרו קשר עם 'שלבים' והירשמו לפרוייקט!

 

[קרא עוד כתבות]

אודות דן טיומקין

הרב דן טיומקין - גדל ברעננה. חזר בתשובה לקראת סוף השירות הצבאי בחיל האוויר. למד שש שנים בישיבת סלבודקה בבני ברק. כתב את ספרי ההדרכה "במקום שבעלי תשובה עומדים" (הוצאת פלדהיים), חלק א' וחלק ב', ואת הספר "בוסר המלאכים" על חינוך. ספריו זכו להסכמת גדולי תורה מכל החוגים. ממייסדי ומנהלי ארגון "מענה", להדרכה וסיוע לבעלי תשובה.