לתת עתיד – יעוץ עסקי חינם, סיוע במימון, וכל מה שצריך להקמת עסק מצליח

עמותת "לתת עתיד" נותנת מעטפת תמיכה, הכוללת: אשראי זעיר, ליווי אישי ממושך והכשרה עסקית לבעלי תשובה המעונינים להקים עסק

הרבה מבעלי התשובה שפונים אלינו בעניני תעסוקה, אינם מחפשים תעסוקה כשכירים, אלא רוצים עזרה להקים עסק, עסק קטן או גדול, ודרכו לפתח ולממש את החלום שלהם, ולהתפרנס דרך עיסוק עצמאי. לא לכולם זה מתאים. כידוע, רוב העסקים העצמאיים נסגרים תוך זמן קצר. לרבים מהפונים אנו ממליצים לעבוד קודם כשכירים במקום עבודה קיים באותו תחום, וכך להכיר את השוק, את הצרכים, את הלקוחות.

אבל הרבה מהפונים יודעים היטב מה הם צריכים, והם רוצים עזרה להקים עסק. יש כמה גופים שעושים סדנאות ונותנים כלים הנצרכים לצורך הקמת עסק: בעיקר מט"י (המרכז לטיפוח יזמות) ומעו"ף. בסדנאות אלה ניתנים כלים בסיסיים על כדאיות, סיכונים, יסודות ניהוליים, יסודות משפטיים ויסודות חשבונאיים הנצרכים לכל בעל עסק, כמו כן "מבוא" לשיווק, פרסום, מכירות ועוד. סניפי מפת"ח הפרושים ברחבי הארץ יכולים להציע סדנאות נפרדות בעניני יזמות דרך מעוף, באוירה יותר תורנית, ודרכם ניתן גם לשמוע על יעוץ עסקי ועל דרכים להשגת מימון ומשקיעים. לאלה שאינם יכולים להשתתף בסדנא, המחלקה העסקית של ארגון "מסילה" הוציאה דיסק וחוברת עם עשרות שיעורים מוקלטים מטובי המומחים, וניתן – ואף מומלץ לשמוע אותם.

לאחרונה, שמחנו לשמוע על שירות נוסף, שמותאם ומיוחד לכל מי שרוצה לפתוח עסק – עמותת "לתת עתיד", שעובדת עם כל הגופים הנ"ל, נותנת יעוץ עסקי פרטני ללא תשלום!

פעמים רבות, היעדר נגישות לידע מקצועי ולהון ראשוני הופכים לחסמים מרכזיים לפיתוח ומימוש היוזמה העסקית. עמותת "לתת עתיד" נותנת מעטפת תמיכה, הכוללת: אשראי זעיר, ליווי אישי ממושך והכשרה עסקית. אוכלוסיית היעד התכנית מיועדת לאנשים בעלי יוזמה עסקית החיים בגבולות קו העוני/מצוקה כלכלית , לכאלו בעלי רעיון עסקי מגובש ובעל פוטנציאל, אשר מימושו נמנע בשל היעדר הון ראשוני או ניסיון עסקי מתאים.

מה כוללת התכנית?  הלוואה בסכומים שבין 5,000 ל-40,000 ₪ בתנאים ייחודיים,  ייעוץ עסקי מקצועי, וליווי אישי ממושך על ידי מנטור – עד שנה. התוצאות מדברות בעד עצמן – במישור האישי – חווים המשתתפים שיפור מובהק במצבם הכלכלי והאישי, יציאה מעשית ממעגל העוני, פיתוח המסוגלות התעסוקתית, הקניית יציבות, העצמה ולקיחת אחריות.

לפרטים – ניתן לפנות ישירות לרכזת התוכנית, דבורה, בטלפון 1-700-504-221

בהצלחה!

עלון לתת עתיד

[קרא עוד כתבות]

אודות דן טיומקין

הרב דן טיומקין - גדל ברעננה. חזר בתשובה לקראת סוף השירות הצבאי בחיל האוויר. למד שש שנים בישיבת סלבודקה בבני ברק. כתב את ספרי ההדרכה "במקום שבעלי תשובה עומדים" (הוצאת פלדהיים), חלק א' וחלק ב', ואת הספר "בוסר המלאכים" על חינוך. ספריו זכו להסכמת גדולי תורה מכל החוגים. ממייסדי ומנהלי ארגון "מענה", להדרכה וסיוע לבעלי תשובה.