פרוייקט "מנטוריות" יוצא לדרך

לפעמים קצת עידוד ומילה טובה יכולה לשנות לגמרי את כל המצב.

 

כל כך הרבה בעלות תשובה רוצות לעצמן יותר.

כל כך הרבה בעלות תשובה לא מממשות את עצמן, עם כל כשרונן הן היו צריכות לפרוח וללבלב, להאיר את הבית, להביא פרנסה מכובדת ולהאיר לילדים דמות אמא שבאמת טוב לה, ובמקום זה, הן חיות חיי דחק, מנסות להתאים את עצמן למשהו שהן לא….

חלקן מבינות, רוצות שינוי, אבל הן צריכות הדרכה.

חלקן צריכות עזרה מקצועית. הכוונה תעסוקתית, מלגות לימודים, וכו'. זה חלק מהחזון שלנו. בעתיד נשאף לסייע לנשים כאלה. זה דורש תקציב, זה דורש מנהלה. אנחנו עסוקים כל הזמן בבניית התשתית לכך.

אבל יש הרבה נשים שכל מה שהן צריכות זה מילה טובה, עידוד, לגיטימציה.

ולכן כה שמחנו לשמוע שארגון "שלבים", בימים אלה מגבש קבוצה להכשרת מנטוריות, מדריכות אישיות, שיעזרו לאותן בעלות תשובה.

כל מנטורית צריכה לקבל על עצמה 20 דקות בשבוע של שיחת טלפון. זה הכל. מעט מאד בשבילך, אבל עולם מלא לבעלת התשובה שזקוקה לזה. הפרוייקט הוא התנדבותי, אבל המדריכות תקבלנה הרבה מעבר לכסף: הכשרה עם טובי המרצים, שבה ינתנו כלים כיצד לתת את הכוחות לחברתך לצאת לתעסוקה , איך לנהל בית עם אשה עובדת, וכיצד להתמודד עם הכנסות קטנות מול הוצאות גדולות .

למידע נוסף צרי קשר עוד לפני החג בטלפון 0527688657 /0529599391

[קרא עוד כתבות]

אודות דן טיומקין

הרב דן טיומקין - גדל ברעננה. חזר בתשובה לקראת סוף השירות הצבאי בחיל האוויר. למד שש שנים בישיבת סלבודקה בבני ברק. כתב את ספרי ההדרכה "במקום שבעלי תשובה עומדים" (הוצאת פלדהיים), חלק א' וחלק ב', ואת הספר "בוסר המלאכים" על חינוך. ספריו זכו להסכמת גדולי תורה מכל החוגים. ממייסדי ומנהלי ארגון "מענה", להדרכה וסיוע לבעלי תשובה.