האדמו"ר מביאלה שליט"א | שיחה מיוחדת לבעלי תשובה

על פי בקשתו, אנחנו מפרסמים כאן את שיחת האדמו"ר מביאלה שליט"א לבעלי תשובה בפרשת ויקרא תשפ"א. בשיחה הוא מעורר את בעלי התשובה להכיר במעלות שלהם, ושהם אהובים מאד אצל הקב"ה. האדמו"ר הוא חבר מועצת גדולי התורה, ומחברם של יותר מ80 ספרים בכל חלקי התורה.

על פי בקשתו, אנחנו מפרסמים כאן את שיחת האדמו"ר מביאלה שליט"א לבעלי תשובה בפרשת ויקרא תשפ"א. בשיחה הוא מעורר את בעלי התשובה להכיר במעלות שלהם, ושהם אהובים מאד אצל הקב"ה.

האדמו"ר שליט"א הוא חבר מועצת גדולי התורה, ומחברם של יותר מ80 ספרים (סדרת "מבשר טוב") בכל חלקי התורה. כנער ניצול השואה למד בישיבת פונביץ' ואחר כך היה מרבני גייטסהד באנגליה. במשך עשרות שנים היה רבה של העיר לוגאנו בשוויץ, עלה לארץ ישראל לפני עשר שנים, והקים את בית מדרשו בצפת.

ראו כאן את הראיון שערכנו עם האדמו"ר לפני כמה שנים, ובו הוא מבאר את השקפותיו המיוחדות והחשובות בענין תנועת התשובה והדרכה לבעלי תשובה.

[קרא עוד כתבות]

אודות מערכת מענה

מרכז 'מענה' עוסק בהדרכה מאוזנת וסיוע לבעלי תשובה, בהדרכת הגאון הרב מרדכי אויירבך והרב אורי זוהר. המרכז פועל במסגרת עמותת 'ביחד - תנועת בעלי התשובה בישראל'. מקימי המרכז הם דן טיומקין ועופר גיסין.