וידיאו: להקת הלל – כל החתונה רוקדת לצלילי "אשת חיל מי ימצא" בסגנון רגאיי

להקה שעושה שמח, ומספרת בראיון וידאו ל"מענה" על הבשורה של בעלי התשובה בעולם.

זה ידוע, שהחתונות הכי שמחות והכי מרגשות, הן חתונות של בעלי תשובה.

להקת "הלל" הוקמה על ידי יפתח דקל,  בעל תשובה, אמן יוצר ומפיק ירושלמי. לאחר שהוציא את האלבום "פרוייקט חיבורים" לפני כשנתיים, בעקבות סיבוב הופעות ברחבי הארץ, ודרישה מהקהל, החליטו החברים להקים להקת חתונות שתביא מוזיקה איכותית, עם הצבע המיוחד שלה, מתוך רצון אמיתי לשמח יהודים יקרים.

הלהקה מאגדת בתוכה נגנים מן השורה הראשונה המתמחים בסגנונות שונים, חלקם גם אמנים יוצרים עצמאיים, מה שיוצר סגנון ייחודי הנע בן מוזיקה חסידית דרך רוק, פאנק, רגאי, ונגיעות אתניות, ובין מוזיקה מסורתית לחדשנית.

יוצר הלהקה, יפתח דקל, מספר בראיון וידאו למרכז מענה, על החידוש והבשורה של בעלי התשובה, על הגאולה הפרטית והפנימית שמתבשלת בתוכנו, וכדי לבטא אותה גם כלפי חוץ, במוזיקה היא כלי מצוין להאיר דרכו את החידוש של התופעה המבורכת של בעלי התשובה שבדור.

לאתר הלהקה ניתן להיכנס בקישור כאן, או ליצור קשר עם יפתח בטלפון  050-7315111

[קרא עוד כתבות]

אודות דן טיומקין

הרב דן טיומקין - גדל ברעננה. חזר בתשובה לקראת סוף השירות הצבאי בחיל האוויר. למד שש שנים בישיבת סלבודקה בבני ברק. כתב את ספרי ההדרכה "במקום שבעלי תשובה עומדים" (הוצאת פלדהיים), חלק א' וחלק ב', ואת הספר "בוסר המלאכים" על חינוך. ספריו זכו להסכמת גדולי תורה מכל החוגים. ממייסדי ומנהלי ארגון "מענה", להדרכה וסיוע לבעלי תשובה.