פרויקטים מומלצים בהד סטרט

הרבה בעלי תשובה זקוקים לתמיכה לצורך הגשמת החלום. מענה נותן להם במה.

Headstart היא שיטה חדשה של מסחר וחסות, בה היוצר משתף חלום שלו, וכותב סכום כסף שהוא זקוק לו לצורך מימוש החלום. כל פרויקט חייב להשיג את יעד המימון שלו עד תאריך היעד שנקבע לקמפיין, במקרה ויעד המימון לא הושג, הכסף לא מחליף ידיים. השיטה הופכת תומכים נלהבים לסוכני שיתוף של הפרויקט. תומך שמעוניין בהגשמת פרויקט יעזור להפיץ את הבשורה גם למעגל הקרובים שלו. אם הסכום הושג, כל תומך מקבל מתנה, בהתאם לסכום שנתן, וכמו שמפורסם בדף של כל פרויקט: אלבום מתנה, אלבום עם הקדשה, כרטיסים להופעה, הופעה פרטית בבית התורם וכו'.

כיון שבעלי תשובה רבים הם יוצרים ואמנים, יזמים עם רעיונות מדהימים, אנחנו כאן בארגון "מענה" ננסה לתת במה לפרויקטים של בעלי תשובה. אנחנו משתדלים לעקוב, אבל נשמח לשמוע ממכם על פרוייקטים נוספים, שנוכל לפרסם למען חברינו ואחינו בעלי התשובה.

 

1. גולן אזולאי – דיסק חדש

גולן אזולאי, זמר, שחקן ויוצר. מוכר מסדרות טלוויזיה רבות, מהתיאטרון ומהקולנוע. מאז גיל 16 מהגן ושר. גולן מנסה לגייס כסף לאלבום מסע, ששמו "ילדות מאושרת". אלבום פולק-רוק מושקע ומיוחד שקיבל תגובות חמות על השירים הראשונים שכבר יצאו לאור , כמו "להיות נורמאלי ", "כל יום".

http://www.headstart.co.il/project.aspx?id=17074

 

  1. רן ובר – ספר

"אני ואין רוכבים על אופניים" הוא סיפור על ארבעה חברי ילדות, החוזרים ונפגשים זה עם זה, וגם כל אחד עם עצמו.

בעין משעשעת וברוח טובה אורג רן ובר רכיבה ביער ולימוד קבוצתי בסלון, טיולי ג׳יפים במדבר וטבילה לילית בחוף הילטון, וגם הרבה הרבה קפה שחור בפינג׳ן – לכדי מסע פנימי, מקומי ועכשווי מאוד. בתוך כך שוזר ובר בסיפור תובנות רוחניות ונפשיות לאור תורתו של רבי נחמן מברסלב, בצורה שווה לכל נפש ובגובה העיניים.

זהו ספרו השלישי של רן ובר, מחבר רב המכר סוד הנקודה הטובה שזכה לשבחים רבים.

http://www.headstart.co.il/project.aspx?id=17414

 

3. 3. עידן דוד – אלבום חדש

את עידן דוד ארחנו בתוכנית הרדיו שלנו כאמן צעיר ומבטיח, כבר בתוכנית מספר שלוש, לפני כשנה, ואנחנו שמחים ונרגשים לקראת צאתו של אלבומו לעולם.

ניתן לתמוך בפרוייקט ולקרוא עליו עוד, כאן בקישור הזה:

https://www.headstart.co.il/project.aspx?id=9775

4. אהרן רזאל – אלבום חדש (דוגמה לגיוס מוצלח)

מתוך דברי אהרן: באלבום הזה אני חודר פנימה. פתחתי איזו "מגירה סודית" של שירים, שירים שפשוט לא יכולתי להוציא קודם לכן.  לאורך השנים, מדי פעם בקריירה, נגעתי בהם אך סגרתי את המגירה, עוד לא הגיעה שעתם. והנה הם הבשילו.

אהרן רצה לגייס 90,000 ש"ח, הצליח לגייס 109,000 ש"ח והוציא את הדיסק מכספם של החברים והתומכים.

http://www.headstart.co.il/project.aspx?id=13690

 

 

תגיות: ,
[קרא עוד כתבות]

אודות דן טיומקין

הרב דן טיומקין - גדל ברעננה. חזר בתשובה לקראת סוף השירות הצבאי בחיל האוויר. למד שש שנים בישיבת סלבודקה בבני ברק. כתב את ספרי ההדרכה "במקום שבעלי תשובה עומדים" (הוצאת פלדהיים), חלק א' וחלק ב', ואת הספר "בוסר המלאכים" על חינוך. ספריו זכו להסכמת גדולי תורה מכל החוגים. ממייסדי ומנהלי ארגון "מענה", להדרכה וסיוע לבעלי תשובה.