וידיאו: אלעד צדיקוב | הצרכים והשליחות של עולם התשובה

כבר בבחירות המקומיות לירושלים הדגשנו שמרכז 'מענה' אינו ארגון פוליטי. אבל כל פעילות ששמה על המפה את תנועת התשובה ואת צרכי ציבור בעלי התשובה היא מבורכת בעינינו, ונשמח לפרסם אותה, […]

כבר בבחירות המקומיות לירושלים הדגשנו שמרכז 'מענה' אינו ארגון פוליטי. אבל כל פעילות ששמה על המפה את תנועת התשובה ואת צרכי ציבור בעלי התשובה היא מבורכת בעינינו, ונשמח לפרסם אותה, בלי קשר למפלגה שתעסוק בה.

חברנו אלעד צדיקוב הוא מקים רשימת 'גשר' בעיריית הרצליה, שמייצגת את בעלי התשובה ואנשי יהדות התורה. כבר קדנציה שניה שהוא עוסק בעשיה מוצלחת בהרצליה. כעת מונה לעמוד בראש מטה בעלי תשובה ביהדות התורה (אגודת ישראל). מינוי שמשקף שינוי היסטורי ביחסים שבין החברה החרדית לבעלי התשובה.

אלעד הוא בעל תשובה, בוגר ישיבת 'נתיבות עולם'. קצין לוחם במילואים בשייטת 13 (קומנדו ימי), בוגר המרכז הבינתחומי במנהל עסקים, ואיש עסקים שעסק בניהול חברות גדולות. בסרטון שלפניכם הוא מתאר בקיצור את התשתית שהוא מעוניין לעסוק בבנייתה למען עולם התשובה, ומדבר על השליחות של בעלי תשובה.

מודעה יהדות התורה למען בעלי תשובה

מודעה בית לא מחליפים

[קרא עוד כתבות]

אודות מערכת מענה

מרכז 'מענה' עוסק בהדרכה מאוזנת וסיוע לבעלי תשובה, בהדרכת הגאון הרב מרדכי אויירבך והרב אורי זוהר. המרכז פועל במסגרת עמותת 'ביחד - תנועת בעלי התשובה בישראל'. מקימי המרכז הם דן טיומקין ועופר גיסין.